zadbaj o zdrowie

Siłownia z trenerem – dlaczego warto taką wybrać?

Sprawdź naszą ofertę

Współcześnie coraz trudniej spotkać osobę która nigdy nie miała styczności z trenerem personalnym bądź nie korzystała z klubu fitness, w którym taki trener osobisty pracuje. Zarobki wszystkich obywateli sukcesywnie rosną, świadomość o zdrowie jest coraz większa a jednocześnie zwiększa się dostępność usług trenerów personalnych

Czy lepiej wybrać trening z trenerem personalnym na siłowni czy po prostu pójść do studia treningu personalnego taki trener pracuje i monitoruje tylko i wyłącznie swoich podopiecznych bez udziału osób trzecich?

Niezależnie od tego co wybierzesz – siłownia z trenerem ma wiele zalet. Rozważmy pierwszą opcję,  czyli wykupienie treningów z trenerem personalnym. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest to, że podopieczny jest cały czas monitorowany przez swojego, prywatnego trenera personalnego. Obserwacja ćwiczeń pozwala na poprawianie wykonywanych ćwiczeń na bieżąco zagwarantuje lepsze i efektywniejsze treningi, a dodatkowo zmniejsza ryzyko urazów. Technika wykonywanych ćwiczeń jest jedną z najważniejszych składowych poprawnego i efektywnego treningu. 

Siłownia z trenerem, który opieką obejmuje tylko Ciebie to również większa motywacja. Trener personalny podczas treningu skupia się tylko i wyłącznie na Tobie. W tym czasie  możecie spokojnie porozmawiać o stylu odżywiania, problem osobistych, które mogą wpływać na efektywność treningu, obawach i nowych możliwościach. Siłownia z trenerem to nie tylko czas na zadbanie o ciało, ale również czas dla siebie, który jest ważny dla zdrowia psychicznego każdego człowieka.

Decydując się na siłownię z trenerem, warto wiedzieć że najszybsze efekty w zmianie budowy masy ciała osiągają osoby, które decydują się na wykupienie pełnej usługi u trenera personalnego. Jeżeli chciałbyś skorzystać  z usług naszych trenerów personalnych to skontaktuj się z nami.

Siłownia z trenerem bez wykupionych treningów – lepsze i tańsze rozwiązanie, czy prowizoryczna oszczędność?

Siłownia z trenerem personalnym  – luksus dla bogatych czy usługa dla każdego?

Jeszcze kilka lat temu ćwiczenie z trenerem personalnym było uznawane za zbędny luksus dla osób, które zarabiały więcej, a jednocześnie musiały bardzo dbać o swoją kondycję. Obecnie na rynku jest wiele możliwości skorzystania z usług trenera personalnego. Każda osoba rozpoczynająca swoją przygodę z siłownią bądź zmieniająca swój tryb życia na zdrowszy, może skorzystać z takich usług trenera personalnego jak:

Wyżej wymienione usługi mają wiele zalet, ale warto również zaznaczyć że każdą z usług wybierają różne osoby o różnych potrzebach. Osoba która nie lubi ćwiczyć i nie zamierza tego robić z pewnością wybierze jedynie omówienie i opracowanie planu dietetycznego. Wybranie tej usługi pozwoli jej na uzyskanie pożądanego efektu, którym może być zmniejszenie masy ciała, poprawienie wyników krwi lub zmniejszenie objawów alergii pokarmowej. Bardzo często tą usługę wybierają osoby które mają już doświadczenie z ćwiczeniami i nie potrzebują zmiany w budowie ciała.

 

Wykupienie planu treningowego na określony czas na przykład na tydzień bądź dwa to doskonałe rozwiązanie dla osób które nie mogą sobie pozwolić na stały harmonogram spotkań z trenerem personalnym. Szczegółowy i dostosowany plan ćwiczeń do samodzielnej realizacji pozwala im na uzyskanie podobnych efektów, które mogliby uzyskać systematycznie ćwicząc z trenerem personalnym. W związku z tym, że trener personalny bierze odpowiedzialność nie tylko za postępy swojego podopiecznego, ale również za jego zdrowie, taka współpraca musi być utrzymana w sztywnych ramach. Po zgłoszeniu się podopiecznego, trener personalny uzgadnia termin spotkania, dzięki któremu trener personalny ustali priorytety, zbierze dokładny wywiad żywieniowy i zbada skład masy ciała. Wyżej wymienione dane pozwolą mu na stałą kontrolę efektów i monitoring zdrowia podopiecznego. Takie kontrole powinny być przeprowadzone w określonych odstępach czasowych, które zostaną ustalone przez obydwie strony. Dzięki systematycznym spotkaniom podopieczny nie traci motywacji, a trener personalny może stale kontrolować wyniki oraz dowolnie modyfikować ćwiczenia. Warto zaznaczyć, że jest to opcja zdecydowanie tańsza niż stałe treningi z trenerem personalnym, ale łatwiejsza do zrealizowania w natłoku codziennych zajęć. Należy jednak pamiętać, że treningi wykonywane samodzielnie mogą być obarczone złą techniką ćwiczeń.

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00 Sobota: 09:00 – 21:00 Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową