zadbaj o zdrowie

Siłownia 24 Warszawa – gdzie ćwiczyć?

Sprawdź naszą ofertę

Przed powstaniem naszego centrum treningowego [link: https://centrumtreningu.pl/], przy ulicy Wołczyńskiej na warszawskich Bielanach wiele osób pytało nas, jako trenerów personalnych: Gdzie można ćwiczyć całodobowo w Warszawie?  W tamtym momencie mieliśmy ogromny problem z odpowiedzią na to pytanie. W Warszawie bardzo mało jest miejsc gdzie można ćwiczyć przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.  Większość siłowni w Warszawie pomimo tego, że reklamuje się jako siłownie całodobowe stosuje ograniczenia na przykład w święta. Jest to dla nas zrozumiałe, jednak wiemy, że dużo osób ćwiczących potrzebuję komfortowego dostępu do sal treningowych przez całą dobę. Ich potrzeby, wynikają z szybkiego trybu życia, przy jednoczesnej chęci zachowania zdrowego stylu życia oraz pięknej sylwetki. Wielość obowiązków wymusza na nich treningi wczesnymi rankami lub późnymi wieczorami, dlatego siłownia 24 jest dla nich idealnym rozwiązaniem.

 

Siłownia 24 Warszawa – ćwicz w naszym centrum treningowym

Jak wielokrotnie wspominaliśmy, nasze centrum treningowe, zostało stworzone z pasji i miłości do sportu, ale ma być również odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata. W związku z tym już na samym początku naszej pracy ustaliliśmy, dostęp do naszego centrum treningowego podopieczni będą mieli całą dobę. Można więc uznać, że nasze centrum treningowe to siłownia 24 na warszawskich Bielanach.  Nie musisz szukać innej siłowni w Warszawie, które czynna jest całą dobę. 

 

Siłownia 24 Warszawa – centrum treningu stworzone dla Ciebie, niezależnie od tego jaki sport lubisz

Nasze centrum treningu personalnego  w Warszawie (Bielany), czy inaczej siłownia 24 Warszawa  to jedyne takie połączenie studia treningu personalnego z kameralną siłownią.  Na warszawskich Bielanach  stworzyliśmy innowacyjne miejsce, w którym możesz wynająć salę treningową na wyłączność.  W naszej siłowni, z sal treningowych  korzystają: trenerzy personalni, instruktorzy fitness z małymi grupami, trenerzy sztuk walki, fizjoterapeuci, zawodnicy sportowi przygotowujący się do zawodów,  małe grupy klubów sportowych, tancerze, osoby aktywne fizycznie.

 

Siłownia 24 Warszawa – jakie zajęcia mogą odbywać się w salach treningowych?

Każda sala gimnastyczna wynajmowana w naszym centrum treningowym jest przystosowana tak, aby mogły odbywać się tam zarówno treningi personalne, zajęcia grupowe, jakie inne dowolne zajęcia sportowe.

 

Siłownia 24 Warszawa – Jak mogę zarezerwować salę gimnastyczną?

Najlepszym i najszybszym sposobem zarezerwowanie sali gimnastycznej w naszym centrum treningowym jest rezerwacja online.  Po wejściu w podany link wybierz dogodny dla siebie termin godzinę oraz salę treningową i potwierdź rezerwację. Za salę treningową możesz zapłacić online lub na miejscu.

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00

Sobota: 09:00 – 21:00

Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową