zadbaj o zdrowie

Kameralny Club Fitness Warszawa

Sprawdź naszą ofertę

W naszym studio treningu personalnego na warszawskich Bielanach odbywają się również zajęcia fitness dla małych grup. Dlaczego warto wybrać nasz club fitness Warszawa?

Club Fitness Warszawa – dobra lokalizacja: Warszawa Bielany

Nasze studio treningu personalnego Warszawa to nowoczesna siłownia Bielany i club fitness w jednym. Miejsce to zostało stworzone dla wszystkich miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia którzy dużą uwagę przykładają i do tego aby być aktywnym fizycznie.  Z myślą o wszystkich naszych klientach ulokowaliśmy nasze centrum treningu personalnego w jednej z największych dzielnic Warszawy –  na Bielanach. Dogodna lokalizacja clubu fitness, różnorodność komunikacji oraz całodobowa dostępność (siłownia 24) sprawiają, że coraz więcej osób wybiera naszą siłownię na Bielanach.

Club Fitness Warszawa – dobry sprzęt oraz komfortowe sale na wynajem Warszawa

Nasze studio treningu personalnego na Warszawskich Bielanach to komfortowe sale na wynajem z dobrej jakości sprzętem, dla wszystkich którzy szukają sportowych wrażeń. Jeżeli szukasz komfortowej, kameralnej i dobrze wyposażonej siłowni na Bielanach to nasze studio treningu personalnego jest właśnie dla Ciebie.

Club Fitness Warszawa – dobry trener personalny Warszawa Bielany

Nasze studio treningów personalnych to nie jedynie sale gimnastyczne Warszawa na wynajem, czy kameralny club fitness. Nasze centrum treningu personalnego to również najlepsi trenerzy personalni na Bielanach i Żoliborzu.  W naszej siłowni na Bielanach swoje treningi oferują nasi doświadczeni trenerzy: Paweł Matysiak Warszawa, Michał Gawor i Michał Ossowski.

Warto zaznaczyć, że nasze siłownia Bielany zatrudnia wyspecjalizowanych i doświadczonych trenerów personalnych. Każdy nasz trener personalny chętnie podzieli się z tobą wiedzą i pomoże dobrać odpowiedni ćwiczenia do Twoich potrzeb. Pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera personalnego zbudujesz wymarzoną sylwetkę, spalisz kalorie i zadbasz o siebie. Te wszystkie cele osiągniesz w przyjaznej atmosferze młodego i zgranego zespołu trenerów personalnych.

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00 Sobota: 09:00 – 21:00 Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową