Centrum treningu to nowość na mapie branży fitness w Warszawie. Innowacyjne podejście do trenerów jak i osób aktywnych fizycznie. Ale czym tak naprawdę jest centrum treningu? Czym tak naprawdę centrum treningu personalnego różni się od innych tego typu placówek i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

Centrum treningu personalnego. Czym jest centrum treningu?

Centrum treningu to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby branży fitness. Duże siłownie pozostają zamknięte w związku z pandemią Covid-19, te które pozostały otwarte praktycznie są przepełnione. W takich warunkach ciężko skupić się na treningu nie mówiąc już o przeprowadzeniu treningu personalnego.

Centrum treningu to 5 w pełni wyposażonych sal treningowych. Dwie sale funkcjonalne i jedna siłowa, dostępne na wyłączność. Oznacza to, że w trakcie treningu nikt nie przeszkadza, nie ma kolejki po sprzęt, nie ma dzikich tłumów. Nasze centrum treningu personalnego czynne jest całą dobę 7 dni w tygodniu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, niezależność i bezpieczeństwo. Chcesz zobaczyć jak wyglądają sale? Sprawdź naszą galerie.

Centrum treningu świadczy również usługi w zakresie treningu personalnego. Jeśli szukasz trenera, szukasz motywacji, chcesz zmienić sylwetkę sprawdź naszą ofertę.

Centrum treningu personalnego

Centrum treningu. Kto może z niego korzystać?

Bardzo często dostajemy pytania kto może korzystać z naszego centrum treningu. Odpowiedź jest prosta- każdy. Centrum treningu otwarte jest dla każdego a w szczególności:

  • Trenerów personalnych
  • Trenerów sztuk walki
  • Fizjoterapeutów
  • Zawodników
  • Klubów
  • Osób aktywnych fizycznie

Centrum treningu personalnego. Oferta treningów personalnych

Centrum treningu personalnego oferuje również treningi indywidualne z naszymi trenerami. Zajęcia odbywają się w komfortowej a przede wszystkim przyjaznej atmosferze. Bez udziału osób trzecich. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecje i bezpieczeństwo. Naszymi trenerami są

  • Gawor Michał – trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.
  • Osewski Michał – trener personalny znany z takich klubów jak Artis Club czy ICDS. Jego mocną stroną są zajęcia odchudzające, treningi motoryczne jak i treningi korygujące wady postawy. Absolwent warszawskiego AWF.

Centrum treningu. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Podsumowanie

Centrum treningu to połączenie siłowni, boxu crossfitowego jak i studia treningu personalnego. Wynajem w pełni wyposażonych sal treningowych na wyłączność sprawia, że możemy trenować w komfortowych warunkach, bez skrępowania. Jeśli cenisz sobie komfort, spokój i bezpieczeństwo ta oferta jest dla Ciebie.

Chcesz być z nami na bieżąco? Zapraszamy na nasze media społecznościowe:
– Facebook
– Instagram

Zainteresował Cię ten artykuł? Koniecznie przeczytaj

Centrum treningu- Twoje studio treningu personalnego