Deprecated: Korzystanie z wp_smush_should_skip_parse uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.16.1! Zamiast tego proszę użyć wp_smush_should_skip_lazy_load. in /home/trenujpe/domains/centrumtreningu.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Crossfit Bielany - centrumtreningu.pl
Deprecated: Korzystanie z wp_smush_should_skip_parse uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.16.1! Zamiast tego proszę użyć wp_smush_should_skip_lazy_load. in /home/trenujpe/domains/centrumtreningu.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Zajęcia grupowe typu crossfit od ostatnich kilku lat zyskują bardzo na popularności. Rywalizacja, motywacja, i ciągły rozwój to cechy treningów typu crossfit. Czym jeszcze wyróżniają się te zajęcia? Gdzie można pójść na crossfit w dzielnicy Bielany? Przeczytajcie uważnie – czy crossfit Bielany to zajęcia dla Was? 🙂

Crossfit Bielany – Na czym polegają zajęcia typu crossfit?

Crossfit został został opracowany przez amerykańskiego trenera Grega Glassmana w 2001 roku w Kaliforni. Z początku z crossfitu korzystała miejscowa policja, lecz później z treningów typu crossfit zaczęły korzystać inne służby mundurowe – wojsko, straż pożarna.

Crossfit Bielany – w jaki sposób rozwija ciało?

Treningi crossfit rozwijają siłę, moc, wytrzymałość, szybkość i wydolność. Crossfit to innymi słowy połączenie podnoszenia ciężarów, kalisteniki i sportów wytrzymałościowych.

Podstawowym założeniem treningu crossfit jest zasada, iż zdrowa osoba fizyczna powinna osiągnąć zwiększoną wydajność w w dziesięciu obszarach fizycznych. Są nimi:

 • szybkość
 • zwinność
 • równowaga
 • koordynacja
 • gibkość
 • szybkość
 • wydolność
 • moc
 • siła
 • dokładność

Crossfit Bielany – cechy charakterystyczne dla zajęć typu crossfit:

Crossfit różni się od reszty zajęć grupowych w których uczestnictwo oferują nam siłownie i kluby fitness.
Jedną z największych cech charakterystycznych jest workout of day. Jest to specjalny trening na dany dzień który rozwija jedną z cech wymienionych wcześniej.

Crossfit Warszawa Bielany – wynajem sali fitness Warszawa

Zajęcia crossfit odbywają się w specjalnych boxach. Są to miejsca dedykowane tylko i wyłącznie treningom crossfit. Box posiada infrastrukturę stworzoną z myślą o crossficie oraz posiada cały niezbędny sprzęt.

Crossfit to także sprzęt którego raczej ciężko szukać na innych zajęciach grupowych. Należą do nich liny battle ropes, kettlebells czy skrzynie.

crossfit bielany
Crossfit Warszawa Bielany
Crossfit Bielany – Gdzie wybrać się na zajęcia w Warszawie?

Poznaliśmy już ogólne zasady crossfitu, pora poznać miejsca na warszawskich Bielanach gdzie warto udać się na crossfit.

Crossfit Bielany – Elektromoc. Jeden z najdłużej działających boxów crossfitowych w okolicy. Kiedyś znajdował się na ulicy Żeromskiego w Warszawie na Bielanach, aktualnie mieści się pod adresem Klaudyny 16C również na warszawskich Bielanach.
Box elektromoc to przede wszystkim bardzo doświadczona i profesjonalna kadra, zajęcia stoją na bardzo wysokim poziomie. Klub ten ma w swojej ofercie pierwszy darmowy trening. Więcej na temat zajęć crossfit Bielany w elektromocy można przeczytać na stronie www.crossfitelektromoc.pl

Crossfit Bielany – Forest gym. Bardzo ciekawe zajęcia typu crossfit odbywają się w forest gym znajdującej się przy ulicy Leopolda Staffa 3/5 Warszawa Bielany. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 19:30. Zajęcia prowadzi znany z Centrum treningu trener personalny Paweł Matysiak.

Warte polecenia zajęcia choć już nie na Bielanach w Warszawie, a na graniczącym z Bielanami Żoliborzu odbywają się w Barbell club przy ulicy Przasnyskiej.

Crossfit Warszawa Bielany – Wynajem sali fitness Warszawa

Crossfit Bielany. Podsumowanie

Zajęcia typu crossfit mogą przynieść nam wiele korzyści. Zajęcia crossfit wzmacniają mięśnie i stawy, poprawiają ogólną kondycję fizyczną, wzmacniają pewność siebie oraz są różnorodne. Ważne byśmy ćwiczyli pod okiem doświadczonych trenerów, którzy odpowiednio dobiorą zestaw ćwiczeń do naszych możliwości i celów. Takich trenerów personalnych zarówno w boxie elektromoc jak podczas zajęć w forrest gym nie brakuje.

Jeśli zainteresował Cię tekst crossfit bielany? Koniecznie sprawdź naszego bloga. Można tam znaleźć inne artykuły:

Centrum treningu personalnego oferuje wynajem sal treningowych oraz treningi personalne (również typu crossfit) z naszymi trenerami. Zajęcia odbywają się w komfortowej a przede wszystkim przyjaznej atmosferze bez udziału osób trzecich. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecje i bezpieczeństwo. Naszymi trenerami są:

 • Gawor Michał – trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.
 • Natalia Jurczak – Specjalizuje się w prowadzeniu treningów medycznych oraz w masażu klasycznym, sportowym i relaksacyjnym. W programowaniu treningu korzysta z  najnowszej, opartej na dowodach naukowych wiedzy z dziedziny fizjoterapii i fizjologii wysiłku fizycznego. Do każdego podopiecznego stosujeindywidualne podejście uwzględniając wszystkie aspekty jego życia.
 • Paweł Matysiak– absolwent warszawskiego AWF. Trener personalny posiadający międzynarodowy certyfikat REPS. Charakteryzujący się dużym doświadczeniem, wielkim poczuciem humoru oraz wielką wiedzą. Ciągle rozwijający się pod kątem treningu jak i dietetyki. Jego mocną stroną jest trening z kobietami w ciąży, zajęcia funkcjonalne, trening siłowy.

Chcesz ćwiczyć z naszymi trenerami? Skorzystaj z pierwszego darmowego treningu!

Centrum treningu – Twoje studio treningu personalnego