ZDROWy tryb życia

fitenss Bielany

Sprawdź naszą ofertę fitness

Fitenss Bielany – siłownia Warszawa Bielany

Nasze studio treningu personalnego jest idealnie podstosowane pod wiele zajęć grupowych. Zazwyczaj w naszych salach gimnastycznych są prowadzone zajęcia fitness, różnego rodzaju. Nie dziwi nas to, większość z pań mieszkających na Bielanach wpisuje w google frazę „fitness Bielany” i szuka dla siebie odpowiedniego, kameralnego miejsca do ćwiczeń.

Naprzeciw tym oczekiwaniom zostały stworzone nasze sale gimnastyczne w studio treningu personalnego, tak aby trenerzy personalni lub trenerki personalne mogły w bezpiecznych sposób w kameralnej atmosferze organizować zajęcia fitness dla małych grup swoich podopiecznych.

 

Fitness Bielany – idealna sala do ćwiczeń dla Pań

Nasze sale gimnastyczne są idealnie dostosowane do małych grup osób ćwiczących, w pełni wyposażone i z dobrym nagłośnieniem, które jest idealne do zajęć fitness. W czasach pandemii, większość Pań, która pracuje zdalnie, ma obawy przed uczestniczeniem w zajęciach fitness na siłowniach. Panie organizują się ze swoją ulubioną trenerką w zaciszu domowym, co często jest problematyczne – brak odpowiedniego nagłośnienia, sprzętu czy miejsca. W naszym studio treningu personalnego możecie znaleźć idealne miejsca na „fitness bielany”.

 

Fitness Bielany, czy tylko zajęcia fitness w naszym studio treningu personalnego?

Nie! Fitness Bielany to tylko jedne z zająć, które trener może prowadzić w naszym studio treningu personalnego. Nasze sale gimnastyczne bardzo dobrze sprawdzą się pod inne zajęcia grupowe takie jak: crossfit.  To od trenera i zebranej grupy zależy jakie zajęcia poprowadzicie na naszych salach treningowych.

 

 

Fitness Warszawa Bielany – cena za wynajęcie sali gimnastycznej

Wynajęcie sali gimnastycznej pod zajęcia fitness czy każde inne jak crossfit to koszt 30zł/h. Jeżeli chcesz wynająć sale gimnastyczną to zarezerwuj termin.

 

Fitness Warszawa Bielany – najbardziej efektywne treningi tylko w Centrum Treningu

Trenuj fitness w naszych salach gimnastycznych, które są dobrze wyposażone. Nasze studio treningu personalnego to dwie sale do zajęć grupowych, które są w pełni wyposażone, zapewniają kameralną atmosferę i mają bardzo dobre nagłośnienie.

 

Fitness Bielany

Fitness Bielany

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00

Sobota: 09:00 – 21:00

Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową