zadbaj o zdrowie

Kameralny fitness

Sprawdź naszą ofertę

Nasza siłownia Bielany to miejsce, które większość kobiet uważa za najlepszą siłownię w Warszawie w kategorii kameralny fitness. Nasze centrum treningu personalnego to nowa siłownia Warszawa, która powstała nie tylko z myślą o paniach ale również o panach którzy potrzebują wyciszenia  i zupełnie innych warunków do prywatnego treningu personalnego.

Kameralny Fitness – czym wyróżnia się nasze centrum treningu personalnego?

Nowa siłownia Warszawa, którą stworzyliśmy z myślą o panach i paniach to miejsce o charakterystycznych cechach odróżniających je od typowej siłowni w Warszawie. Centrum treningu personalnego oferuje prywatne treningi personalne, kameralny fitness, wynajem sali fitness Warszawa. Możesz ćwiczyć tak jak lubisz bez ograniczeń.

Kameralny fitness prowadzony w naszym budynku to:

  • To małe grupy ćwiczących na zajęciach fitness, crossfit Bielany i innych,
  •  Dobrze wyposażone i wygodne sale do ćwiczeń,
  •  Kameralna atmosfera, w której polubisz zajęcia grupowe,
  •  Obecność doświadczonych trenerów personalnych  i możliwość skorzystania z ich doświadczenia na przykład w zakresie dietetyki.

Kameralny Fitness – niższe ceny

W naszej siłowni BIelany Warszawa nie musisz podpisywać umów czy kupować karnetów, wystarczy, że zarezerwujesz salę do ćwiczeń online i możesz cieszyć się kameralnym fitnessem w małej grupie zaprzyjaźnionych kursantek.

Kameralny fitness – jak zapisać się na zajęcia?

Na naszej stronie możesz wykupić indywidualny trening personalny bądź wynająć salę do ćwiczeń warszawa na wyłączność w małej zorganizowanej grupie i cieszyć się kameralnym fitnessem w grupie najbliższych koleżanek.

Kameralny fitness – jak zarezerwować salę?

Salę na zorganizowany kameralny fitness możesz zarezerwować na naszej stronie.

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00

Sobota: 09:00 – 21:00

Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową