Deprecated: Korzystanie z wp_smush_should_skip_parse uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.16.1! Zamiast tego proszę użyć wp_smush_should_skip_lazy_load. in /home/trenujpe/domains/centrumtreningu.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Ranking najlepszych odżywek białkowych - centrumtreningu.pl
Deprecated: Korzystanie z wp_smush_should_skip_parse uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.16.1! Zamiast tego proszę użyć wp_smush_should_skip_lazy_load. in /home/trenujpe/domains/centrumtreningu.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Pracując jako trener personalny bardzo często polecam suplementować odżywkę białkowa swoim podopiecznym. Spożywanie odżywki białkowej niesie za sobą wiele zalet. Ale jaką odżywkę wybrać by nie przepłacić? O to ranking najlepszych odżywek białkowych.

Ranking najlepszych odżywek białkowych. Czym jest białko?

Zanim poznamy ranking najlepszych odżywek białkowych warto przypomnieć sobie czym jest odżywka białkowa.

Przez niektórych uznawana wręcz za eliksir odżywka białkowa to nic innego jak jak produkt który uzupełnia naszą dietę w białko a jej sposób oddziaływania na nasz organizm jest bardzo podobny jak po zjedzeniu twarogu bądź piersi z kurczaka. Odżywki białkowe większości powstają z mleka, jaj, sera.

Na rynku może spotkać kilka rodzai odżywki białkowej:

  • WPH – Whey Protein Hydrolisate
    Hydrolizat białek serwatkowych charakteryzujący się najlepszą wchłanialnością. Posiada ok 95% czystego białka
  • WPI – Whey Protein Isolate
    Izolat białek serwatkowych jego przyswajanie i rozpuszczalność umiejscowił bym w połowie tej stawki. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka nawet 90%
  • WPC – Whey Protein Contentrate
    Koncentrat białek serwatkowych pochodzenia mlecznego. Charakteryzuje się najmniejsza ilością czystego białka – ok 70% oraz średnim czasem wchłaniania.
Ranking najlepszych odżywek białkowych
Ranking najlepszych odżywek białkowych

Ranking najlepszych odżywek białkowych stworzony jest na podstawie moich kilkuletnich obserwacji rynku oraz testów. W wyborze kierowałem się składem, ceną, smakiem oraz rozpuszczalnością.

Ranking najlepszych odżywek białkowych

10. Białko SFD WPC ekonomiczna forma odżywki białkowej. Polecana dla osób z mniejszym budżetem.

9. Białko KFD Regular WPC podobnie jak w przypadku białka SFD ekonomiczna forma odżywki białkowej.

8. Białko C6 Trec mieszanka wysoko przyswajalnych białek dodatkowo wzbogacona o aminokwasy egzogenne. Dobra cena lecz kiedy ja z niej korzystałem to rozpuszczalność pozostawiała wiele do życzenia.

7. Mieszanka białek Rule-1 mieszanka koncentratu, izolatu i serwatki. Bardzo dobry smak (próbowałem banan i truskawka). Dobra rozpuszczalność.

6. Go On Nutrition whey kolejna odżywka białkowa z serii ekonomicznych.

Wynajem sal treningowych na wyłączność- sprawdź centrum treningu.

5. Nutrend whey mieszanka koncentratu z izolatem w atrakcyjnej cenie

4. Fitness authority gold isolate izolat odżywki białkowej charakteryzujący się dobrym smakiem i jeszcze lepszą rozpuszczalnością

3. Trec whey 100 pełnowartościowe białko wpc z dodatkiem aminokwasów egzogennych

2. Bio tech iso whey jedna z najlepszych odżywek białkowych na rynku. Bardzo dobry skład, dobra rozpuszczalność.

  1. Scitec whey 100% moja ulubiona odżywka białkowa. Preferuje smak czekoladowy i lepszego na rynku jeszcze nie znalazłem. Do tego rozpuszczalność- wystraczy pomieszać kilka razy łyżka i mamy gotowy produkt.

Zainteresował Cię ranking najlepszych odżywek białkowych? Koniecznie sprawdź naszego bloga znajdziesz tam:

Centrum treningu personalnego oferuje wynajem sal treningowych oraz treningi personalne (również typu crossfit) z naszymi trenerami. Zajęcia odbywają się w komfortowej a przede wszystkim przyjaznej atmosferze bez udziału osób trzecich. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie dyskrecje i bezpieczeństwo. Naszymi trenerami są:

Gawor Michał – trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.

Natalia Jurczak – Specjalizuje się w prowadzeniu treningów medycznych oraz w masażu klasycznym, sportowym i relaksacyjnym. W programowaniu treningu korzysta z  najnowszej, opartej na dowodach naukowych wiedzy z dziedziny fizjoterapii i fizjologii wysiłku fizycznego. Do każdego podopiecznego stosuje indywidualne podejście uwzględniając wszystkie aspekty jego życia.

Paweł Matysiak– absolwent warszawskiego AWF. Trener personalny posiadający międzynarodowy certyfikat REPS. Charakteryzujący się dużym doświadczeniem, wielkim poczuciem humoru oraz wielką wiedzą. Ciągle rozwijający się pod kątem treningu jak i dietetyki. Jego mocną stroną jest trening z kobietami w ciąży, zajęcia funkcjonalne, trening siłowy.

Chcesz ćwiczyć z naszymi trenerami? Skorzystaj z pierwszego darmowego treningu!

Centrum treningu- Twoje studio treningu personalnego.