Szukasz klubu lub studia treningu personalnego na Bielanach bądź Żoliborzu? Wpisujesz w google frazę siłownia Żoliborz Bielany lecz wyniki Cię nie satysfakcjonują? Sprawdź ofertę centrum treningu.

Siłownia Żoliborz Bielany. Czym jest centrum treningu?

Żeby wytłumaczyć czym jest centrum treningu można posłużyć się o stwierdzenie, iż to hybryda siłowni i studia treningu personalnego. W centrum treningu swoje miejsce znajdą trenerzy personalni, fizjoterapeuci jak i osoby aktywne lubiące spokój i ciszę.

Centrum treningu siłownia okolic dzielnic Bielany i Żoliborz to pięć w pełni wyposażonych sal treningowych dostępnych na wyłączność 24 godziny na dobę. Jak to działa?

  1. Wchodzimy na stronę www.centrumtreningu.pl/rezerwacja
  2. Wybieramy sale oraz termin wynajmu
  3. Płacimy online
  4. Potwierdzamy
  5. W dniu wynajmu dostajemy specjalny kod w formie smsa uprawniający do wejścia.

Centrum treningu siłownia znajdująca się w dzielnicy Żoliborz Bielany składa składa z pięciu w pełni wyposażonych sal treningowych.

Sale siłowe to miejsca do treningu stricte siłowego, na tych salach znajdziemy sprzęt idealnie nadający się do treningów siłowych, oporowych, obwodowych bądź też zajęć w parach. Takich sal posiadamy 3.

Sala siłowa

Siłownia Warszawa Bielany

Sala siłowa 2

Siłownia Warszawa Bielany Żoliborz

Sala siłowa 3

Siłownia Żoliborz Bielany

Sale funkcjonalne to idealna miejsce do treningu funkcjonalnego, wytrzymałościowego, mobility lub do zajęć stricte redukujący tkankę tłuszczową. Znajdziemy na niej Kettlebells, piłki lekarskie, air bike, piłkę bosu, trx oraz inny sprzęt pomocny do treningu. Sala ta jest zamykana co sprawia, że w trakcie treningu na sali nie przebywają osoby postronne.

Siłownia Żoliborz Bielany

Siłownia Żoliborz Bielany. Kto może korzystać z centrum treningu

Centrum treningu to miejsce dla każdej osoby związanej ze sportem. Studio treningu personalnego to bardzo dobre rozwiązanie dla:

  • Trenerów personalnych którzy cenią sobie spokój, komfort i niezależność w pracy
  • Fizjoterapeutów szukających spokojnego miejsca do wykonywania zawodu
  • Osób aktywnych którzy dość mają przepełnionych i często zamykanych siłowni

Wynajęcie sali na wyłączność na godzinę to jedyne 30zl.

Siłownia Żoliborz Bielany. Treningi personalne w Centrum Treningu

Centrum treningu to nie tylko wynajem sal treningowych, to również bogata oferta treningów personalnych prowadzonych przez doświadczoną kadrę trenerów składającą się z:

Michał Gawor trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.

Natalia Jurczak – Specjalizuje się w prowadzeniu treningów medycznych oraz w masażu klasycznym, sportowym i relaksacyjnym. W programowaniu treningu korzysta z  najnowszej, opartej na dowodach naukowych wiedzy z dziedziny fizjoterapii i fizjologii wysiłku fizycznego. Do każdego podopiecznego stosujeindywidualne podejście uwzględniając wszystkie aspekty jego życia.

Trener personalny Paweł Matysiak – absolwent warszawskiego AWF. Trener personalny posiadający międzynarodowy certyfikat REPS. Charakteryzujący się dużym doświadczeniem, wielkim poczuciem humoru oraz wielką wiedzą. Ciągle rozwijający się pod kątem treningu jak i dietetyki. Jego mocną stroną jest trening z kobietami w ciąży, zajęcia funkcjonalne, trening siłowy.

Więcej informacji o trenerach personalnych prowadzących zajęcia w centrum treningu można znaleźć w dziale kadra.

Skorzystaj z darmowego treningu personalnego!

Siłownia Żoliborz Bielany. Podsumowanie

Centrum treningu to hybryda łącząca w sobie siłownie i studio treningu personalnego. To idealne miejsce dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów czy osób aktywnych fizycznie. Trzy w pełni wyposażone sale, zapisy online, studio czynne 24 h na dobę. Te cechy sprawiają, iz Centrum Treningu to miejsce warte polecenia.

Jeśli zaciekawił Cię tekst Siłownia Bielany Żoliborz koniecznie sprawdź naszego bloga znajdziesz tam:

Centrum treningu – Twoje studio treningu personalnego