zadbaj o zdrowie

Tania siłownia Warszawa

Sprawdź naszą ofertę

Większość klubów fitness, które są dostępne w Warszawie oferuje swoim klientom drogie karnety lub pojedyncze wejściówki.  W naszej nowej siłowni w Warszawie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że każda osoba prowadząca aktywny tryb życia jest inna oraz ma inne potrzeby względem swojej aktywności. W związku z tym już od samego początku istnienia naszej siłowni na warszawskich Bielanach  wprowadziliśmy szereg udogodnień dla wszystkich naszych klientów.

Tania siłownia Warszawa – udogodnienia

Tania siłownia Warszawa – ceny

Nasza siłownia Warszawa Bielany oferuje  wynajem w pełni wyposażonej sali fitness na wyłączność w cenie 25zł za godzinę. Ważne jest żeby zaznaczyć, że nasza siłownia Warszawa Bielany czynna jest całą dobę, dzięki czemu wszyscy nasi klienci mogą dopasować zajęcia fitness lub indywidualne treningi personalne pod swoje codzienne grafiki. Jest to idelne rozwiązanie, dla osób które lubią prywatne treningi personalne i współpracują z instruktorami lub osób, które ćwiczą już kilka lat i potrzebują komfortowo wyposażonych sal do ćwiczeń, gdzie mogą trenować samodzielnie.

Tania siłownia Warszawa – wszystkie usługi w jednym miejscu

W naszym centrum treningowym można skorzystać z usług dietetyka. Konsultacja z dietetykiem to koszt 100zł. Można zarezerwować salę do ćwiczeń na wyłączność i ćwiczyć kameralny fitness, crossfit i prowadzić inne formy aktywności fizycznej w małych zorganizowanych grupach lub wykupić prywatny trening personalny z jednym  naszych trenerów osobistych.

Tania siłownia Warszawa – zarezerwuj salę do ćwiczeń online

Jeżeli chcesz wynająć jedną z naszych sal do ćwiczeń, lub cały klub fitness, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zarezerwować wybraną salę online.

Tania siłownia Warszawa jest na wyciągnięcie Twoje ręki

W naszej siłowni możesz zapłacić jednorazowo za każdą godzinę wynajmu sali do ćwiczeń. Nie podpisujesz żadnych umów i nie wykupujesz karnetów jak na typowych siłowniach. Możesz zrezygnować w każdej chwili. 

Tania siłownia Warszawa – czy cena świadczy o jakości?

Nie w naszym studio treningu personalnego. W naszej siłowni na Bielanach przykładamy największą wagę do jakości świadczonych przez nas usług. 

Wysoka jakość wynajmowanych sal do ćwiczeń dla trenerów personalnych

Skupiamy się na dotarciu do trenerów personalnych, którzy prowadzą prywatne treningi personalne na Bielanach i Żoliborzu, ale również w innych dzielnicach tak by poznali zupełnie inne warunki treningowe. Co możemy zaproponować na naszej nowej siłowni w Warszawie? Przede wszystkim bardzo dobrze wyposażone sale do ćwiczeń z podopiecznymi, w których można prowadzić prywatne trening personalne ale również kameralny fitness w małych zorganizowanych grupach. Wszystkie nasze sale mają nowy sprzęt, który jest używany od początku istnienia Centrum Treningowego. Nie skupowaliśmy starych sprzętów do ćwiczeń. Dodatkowo nasze studio treningu personalnego znajduję się  w bardzo dobrej lokalizacji, do której jest świetny dojazd. 

Work

KOMFORT . EFEKTYWNOŚĆ . WYGODA

Studio treningu personalnego

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 07:00 – 22:00

Sobota: 09:00 – 21:00

Niedziela: 09:00 – 20:00

Wynajmij salę treningową