Mieszkasz w dzielnicy Warszawa Bielany. Chwilowo czy na stałe? Z jakiej formy sportu korzystasz? Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpisaniu treningu, motywacji, rozpisaniu jadłospisu czy po prostu szukasz trenera personalnego na Bielanach – to dobry wybór. Trening personalny Warszawa Bielany tylko w centrum treningu.

Trening personalny Warszawa Bielany. Studio treningu personalnego. Na co mogę liczyć?

Najważniejsza kwestia, którą musisz jednoznacznie określić w sprawach sportowych to cel. Jasne określenie celu spowoduje, że Twoje osiągnięcia staną się rzeczywiste. Jeśli jesteś gotowy skorzystać z naszych usług to nie wpisuj już w google hasła ” trening personalny bielany„, jeżeli jeszcze się wahasz to wejdź w zakładkę oferta treningów.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Nie chcesz dłużej szukać w google po haśle „trening personalny Warszawa Bielany„? – Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy centrum treningowym współpracujemy z trenerami personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Podczas treningów personalnych nasi trenerzy pomogą Ci pokonać słabości, przekraczać swoje granice i zmieniać się na lepsze.

Nasi trenerzy personalni pokażą Ci jak zacząć – zaczną od dogłębnej analizy Twojego stylu życia. Naszych trenerów personalnych będzie mnie interesowało wszystko, więc nie zdziw się, kiedy zadadzą pytania o używki, liczbę godzin snu czy relaks.Te kwestie mają dla nich znaczenie. Po analizie Twojego stylu życia, pokażą Ci jak zacząć żyć inaczej. Sport to nie tylko aktywność fizyczna, a ja wierzę, że mamy cel i go razem osiągniemy.

Trening personalny Warszawa Bielany. Czym jest trening personalny

Dobry trening personalny charakteryzuje się:

 • wyłącznością na linii trener osobisty – podopieczny
  Trening personalny odbywa się zazwyczaj na płaszczyźnie trener osobisty – podopieczny. Nie w większej grupie. W naszym centrum treningu zajęcia odbywają się tylko w obecności trenera i podopiecznego, bez udziału osób. Dzięki temu trener osobisty jest skupiony tylko i wyłącznie na podopiecznym. Kontroluje technikę wykonywania ćwiczeń, postawę, motywuje oraz dba o bezpieczeństwo. Wtedy odpowiedź na pytane trening personalny kiedy efekty – jest prosta. Jeżeli treningi są realizowane i brana jest pod uwagę na ta zasada treningi przynoszą szybsze efekty.
 • wyborem czasu – kiedy odbędzie się trening personalny?
  Pora odbywania treningu personalnego zależy w dużej mierze od podopiecznego, i jego możliwości czasowych. Nie jest uzależniony od grafiku klubu fitness, co jest wygodniejsze.
 • dostępnością dla wszystkich
  Trening personalny jest dla każdego zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.
 • indywidualnym podejściem
  Intensywność treningu personalnego jest „skrojona na miarę ” podopiecznego, jego celu i możliwości. W odróżnieniu do zajęć grupowych gdzie intensywność jest dobrana pod grupę osób.
 • prowadzeniem żywieniowym
  Trener osobisty prócz prowadzenia z podopiecznym treningów personalnych pomaga mu także w kwestiach żywieniowych. Doradza z jakich produktów korzystać i w jakich ilościach a z jakich zrezygnować.
 • dostępnością
  W odróżnieniu do instruktora zajęć grupowych który jest dostępny tylko podczas zajęć, trener personalny jest do dyspozycji podopiecznego cały czas. W każdej chwili można się z nim skontaktować i poradzić.
 • monitorowaniem postępów
  Dobry trener personalny monitoruje postępy podopiecznego. Sprawdza czy dany plan treningowy przynosi efekty i reaguje na bieżąco jeśli jest taka potrzeba.
 • nauką świadomych wyborów. Dobry trener personalny potrafi uczy podopiecznego świadomych wyborów między innymi zakupów czy dań w restauracji.
 • budowaniem świadomości ruchowej podopiecznego. Trener personalny uczy podopiecznego jak odczytywać sygnały ze swojego ciała oraz uczy podstaw anatomii.
Trening personalny Warszawa Bielany

Trening personalny Warszawa Bielany. Co oferuje centrum treningu

Centrum treningu oferuje treningi personalne dla osób chcących:
– zbudować masę mięśniową oraz siłę.
– zbudować siłę bez budowania dodatkowej masy mięśniowej.
– wzmocnić się
– pozbyć się tkanki tłuszczowej
– poprawić swoje zdrowie w podeszłym wieku
– poprawić swoją funkcjonalność
– wzmocnić swoją motorykę

Naszymi trenerami są

 • Gawor Michał – trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.
 • Osewski Michał – trener personalny znany z takich klubów jak Artis Club czy ICDS. Jego mocną stroną są zajęcia odchudzające, treningi motoryczne jak i treningi korygujące wady postawy. Absolwent warszawskiego AWF.

Trening personalny Warszawa Bielany. Cena

Cena treningów personalnych w centrum treningu jest bardzo atrakcyjna.

 • Pojedynczy trening personalny 130 zl
 • Pakiet 5 treningów personalnych 600 zł
 • Pakiet 10 treningów personalnych 1100 zł

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami.

Zainteresował Cię ten artykuł? Sprawdź naszego bloga znajdziesz tam:

Centrum treningu – Twoje studio treningu personalnego