Marzysz o smukłej sylwetce? Chcesz poprawić swój stan zdrowia? A może zależy Ci na polepszeniu kondycji?

Najlepszym sposobem na osiągnięcie powyższych celów jest rozpoczęcie treningów w asyście wykwalifikowanego trenera personalnego. W naszym Centrum Treningu na terenie Warszawy oferujemy pomoc i wsparcie w dążeniu do zdrowego i silnego ciała. Treningi personalne Warszawa- jak wyglądają treningi w naszym studiu dowiesz się z tego tekstu.

Treningi personalne Warszawa. Zajęcia w Centrum treningu

Treningi personalne oferowane przez nasze Centrum Treningu na terenie Warszawy odbywają się przy udziale wysoko wykwalifikowanej kadry, która na bazie wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy podchodzi indywidualnie do każdego podopiecznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba rozpoczynająca przygodę ze sportem posiada inne potrzeby, predyspozycje czy stan zdrowia. W związku z tym, nasze treningi personalne charakteryzują się dużą różnorodnością. Nasi trenerzy dobiorą odpowiednie ćwiczenia dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wykwalifikowana kadra potrafi indywidualnie podejść do każdego Klienta, w związku z czym decydując się na przyjście do naszego Centrum w Warszawie, nie trzeba obawiać się sztampowego podejścia do ćwiczeń. Dobry trening personalny to taki, który jest „skrojony” na miarę osoby ćwiczącej.

Treningi w naszym studio prowadzą między innymi

  • Michał Gawor trener personalny działający na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w treningach dla osób chcących zbudować masę mięśniową, siłę, jak i dla osób chcących pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Michała cechuje profesjonalne podejście do pracy, punktualność, kreatywność.
  • Paweł Matysiak – absolwent warszawskiego AWF. Trener personalny posiadający międzynarodowy certyfikat REPS. Charakteryzujący się dużym doświadczeniem, wielkim poczuciem humoru oraz wielką wiedzą. Ciągle rozwijający się pod kątem treningu jak i dietetyki. Jego mocną stroną jest trening z kobietami w ciąży, zajęcia funkcjonalne, trening siłowy.
  • Natalia Jurczak – Specjalizuje się w prowadzeniu treningów medycznych oraz w masażu klasycznym, sportowym i relaksacyjnym. W programowaniu treningu korzysta z  najnowszej, opartej na dowodach naukowych wiedzy z dziedziny fizjoterapii i fizjologii wysiłku fizycznego. Do każdego podopiecznego stosujeindywidualne podejście uwzględniając wszystkie aspekty jego życia

Centrum treningu posiada także w swojej ofercie treningi z innymi trenerami. Więcej o nich można przeczytać w podstronie kadra.

Treningi personalne Warszawa. Centrum treningu czyli komfort i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę podczas treningów z trenerem personalnym odgrywa wygoda oraz komfort osoby ćwiczącej. Wiemy, że myśl o zatłoczonych siłowniach bardzo często zniechęca potencjalnych Klientów do rozpoczęcia aktywności fizycznej. W związku z tym, z myślą o wygodzie naszych Gości, stworzyliśmy miejsce w którym treningi personalne odbywają się na osobnych salach, bez udziału osób trzecich. Każdy ochotnik chcący rozpocząć współpracę z nami, będzie czuć się swobodnie i nieskrępowanie. Komfortowy trening personalny to podstawa, która wpływa na zaangażowanie oraz poziom motywacji. I właśnie to udogodnienie wyróżnia nasze Centrum Treningu na mapie Warszawy.

Treningi personalne Warszawa
Jedna z sal Centrum treningu

Treningi personalne Warszawa. Stała opieka podczas zajęć

Niewątpliwym atutem rozpoczęcia treningów personalnych jest stała opieka trenera, który nie tylko będzie osobistym motywatorem, ale również będzie czuwać nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, a co za tym idzie – bezpieczeństwem. Wiemy, że osoby chcące rozpocząć treningi, bardzo często obawiają się kontuzji wynikających z niepoprawności wykonywanych ćwiczeń lub przeciążenia. Treningi personalne wyróżniają się tym, że osoba ćwicząca jest cały czas monitorowana przez trenera, w związku z czym – ryzyko ewentualnych urazów znacznie spada. Decydując się na ćwiczenia w Centrum Treningu na terenie Warszawy, możesz mieć pewność, że będziesz pod stałą kontrolą. Treningi personalne w naszym studiu trwaja 60 minut. To idealny wymiar czasu dla osób zabieganych, posiadających wiele codziennych obowiązków. Podczas pierwszego darmowego treningu personalnego sprawdzamy przygotowanie fizyczne podopiecznego, jego siłe, wytrzymałość, mobilność. Po takim spotkaniu znamy słabe i mocne strony podopiecznego i możemy planować kolejne zajęcia.

Treningi personalne Warszawa. Sprzęt najwyższej klasy w Centrum treningu

Jako perfekcjoniści zadbaliśmy o to, aby w naszym Centrum nie zabrakło najwyższej jakości sprzętu, który będzie towarzyszyć Klientom w trakcie treningów personalnych. Dobry, wysokiej klasy sprzęt jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na efektywność ćwiczeń. Szeroki wybór sprzętu powoduje również, że treningi nie będą monotonne. Nasi trenerzy zadbają o to, aby treningi personalne w naszym Centrum na terenie Warszawy były urozmaicone i za każdym razem – stanowiły wyzwanie dla osób ćwiczących. Postawiliśmy na współpracę znaną firmą Proud. Sprzęt tej firmy można znaleźć na wielu siłowniach wysokiej klasy oraz na przykład w Legia Training Center.

Koszty treningów w naszym studiu:

  • pojedynczy trening 140zl
  • pakiet 5 treningów 650zl
  • pakiet 10 treningów 1200zl

Przypominamy, że pierwszy trening jest darmowy.

Osoby zainteresowane treningami personalnymi zapraszamy do kontaktu.